همایش بهبود کیفیت خدمات و تامین مالی در صنعت گردشگری

Qtourism

معرفی چهره های نام آشنای گردشگری ایران

معرفی برخی از چهره ها نام آشنای گردشگری ایران

بخشی از یک رویداد بزرگ

«کوچک ترین قهوه خانه ایران» جایی در دل بازار بزرگ تهران، کنار مسجد حاج عبدالله قرار گرفته است. متراژ این قهوه خانه به دو متر هم نمی رسد. اما وسعت دل صاحب آن به وسعت دریاست. «قهوه خانه حاج علی درویش» بیش از ۹۰ سال می شود که از میهمانانش با چای منحصر به فردش پذیرایی می کند. البته این قهوه خانه از همان روز اول به این اندازه نبود و در زمان شکل گیری اش مانند قهوه های قدیم جای نشستن هم داشت؛ اما ۴۵ سالی است که به همین شکل یک و نیم متر مربعی در آمده باقی مانده است. کوچک بودن قهوه خانه و سابقه بالای آن ما را برآن داشت تا یک روز راهی بازار بزرگ تهران شده و از نزدیک با صاحب این قهوه خانه عجیب و غریب روبرو شویم.

سید احسان حسینی

تور لیدر بین المللی

مالک اولین برند ثبت شده رسمی در حوزه های گردشگری- تجاری -بازاریابی که به صورت حقیقی ثبت شده است با نام *(Ehsan Tour leader)

معرفی جاذبه های ایران در ۳۲٠ قسمت شامل ۳۲ استان خواهد بود ، در هر قسمت یک جاذبه گردشگری به همراه معرفی صنایع دستی و محصوالت خاص منطقه و برندهای فعال حاضر در استان خواهد بود که به ۳ زبان دوبله و در اختیار شبکه های پخش مجازی و رسمی قرار گرفته و خواهد گرفت. قسمت اول آن ۴ دقیقه و مربوط به معرفی اعمارت خسرو آباد سنندج بوده و به دو زبان کردی و فارسی دوبله شده است

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی ایران در کواالالمپور و پوتراجایا ۹۵

ثبت برند اعسل طبیعی ملکه توسط برند احسان تورلیدر از مرکز مالکیت معنوی –

ثبت برند رستوران بین المللی اعمو فواد توسط برند احسان تور لیدر از مرکز مالکیت معنوی-

استارت آپ برتر غرب کشور در زمینه گردشگری * مهر ماه ۹۷

Menu - 1
Follow by Email
Telegram